Meyve - Sebze

Alt Kategoriler

Ananas Adet

Ananas Adet

16,00TL Vergiler Hariç: 16,00TL

Ananas içerisindeki antioksidanlar sayesinde toksinlerin atılmasına ve zinde hissetmenize yardımcı olur.Ananaslar evde nasıl kesilir?1 - Yaprakların bulunduğu üst kısmı kesin...

Armut Deveci (Kg.)

Armut Deveci (Kg.)

13,90TL Vergiler Hariç: 13,90TL

Armut Deveci lezzeti ile çok talep edilen bir armut çeşidi olarak öne çıkıyor. Tatlı olmasının yanı sıra sulu, bol lif içeren ve lezzetli bir meyve olan Deveci armudunu farklı biçi..

Armut Santa Maria (Kg.)

Armut Santa Maria (Kg.)

11,50TL Vergiler Hariç: 11,50TL

En çok tercih edilen kış meyvelerinden biri olan Armut Santa Maria, sulu ve gevrek yapısı ile ön plana çıkıyor. Kendine özgü bir görünüme ve lezzete sahip olan meyve, diğer ar..

Avokado Adet

Avokado Adet

7,50TL Vergiler Hariç: 7,50TL

Avokado genellikle yeşil renkte ve parlak bir renge sahip kabuğu olan, iri çekirdekli bir meyvedir. Daha çok Meksika ve Orta Amerika’ya özgü bir meyve olarak bilinir ve pek çok çeş..

Böğürtlen (125 Gr.)

Böğürtlen (125 Gr.)

7,90TL Vergiler Hariç: 7,90TL

Böğürtlen, kırmızı orman meyveleri içinde en sevilen lezzetlerden biridir. Temizlenmiş ve hijyenik olarak paketlenmiştir.Böğürtlenleri tek başına tüketebileceğiniz gibi pasta, tatl..

Ceviz (Kg.)

Ceviz (Kg.)

34,90TL Vergiler Hariç: 34,90TL

Ceviz, besin değeri yüksek olan kuruyemişler arasında bulunuyor. Günün her saatinde tüketilmeye uygun olan ürün, yanında atıştırmalık taşımayı tercih eden bireylerin beklentilerini..

Çilek

Çilek

17,00TL Vergiler Hariç: 17,00TL

Çilek, hoş kokusu ve parlak rengiyle bahar ve yaz aylarının vazgeçilmez meyvelerinin başında gelir. Taze çileklerle isterseniz tatlılarınızı süsleyebilir isterseniz de tek baş..

Dereotu Adet

Dereotu Adet

3,20TL Vergiler Hariç: 3,20TL

Yemeklerde, böreklerde, salatalarda ve kahvaltı sofralarında sevilerek tüketilen yeşillikler arasındaki yerini alarak vazgeçilmez bir lezzet yakalamayı başaran Dereotu, çeşitli şek..

Doğu Karadeniz Kivisi (Kg.)

Doğu Karadeniz Kivisi (Kg.)

19,90TL Vergiler Hariç: 19,90TL

Genellikle Türkiye'nin Doğu Karadeniz bölgesinde yetişen Doğu Karadeniz Kivisi, sulu yapısı ve hafif tatlı yapısıyla birlikte sahip olduğu lezzet ile de mutfaklarınızdaki yerini ko..

Domates (Kg.)

Domates (Kg.)

2,90TL Vergiler Hariç: 2,90TL

Türk mutfağının olmazsa olmazı olan domates, pişmiş ve çiğ olarak kullanılmak üzere kahvaltıların, salataların, salçaların ve yemeklerin vazgeçilmezi bir sebzedir. A ve C vita..

Domates Salkım (Kg.)

Domates Salkım (Kg.)

3,70TL Vergiler Hariç: 3,70TL

Türk mutfağının en çok kullanılan sebzelerinden biri olan Domates Salkım, kendine has lezzeti ve aromasıyla sofralarınıza geliyor. Çiğ ya da pişmiş olarak tüketilebilen sebze kahva..

-16%
Elma Amasya (Kg.)

Elma Amasya (Kg.)

13,40TL 16,00TL Vergiler Hariç: 13,40TL

Sert ve sulu yapısıyla herkes tarafından severek tüketilen Elma Amasya, sahip olduğu hoş kokusuyla da tüketicinin dikkatini üzerine çekmeyi başarıyor. En taze haliyle toplanıp..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 38 (4 Sayfa)